Skład Samorządu Studentów UMFC

Kontakt z samorządem:

mail: samorzad@chopin.edu.pl

fb: facebook.com/samorzadumfc/

 


Przewodniczący Zarządu Samorządu Studentów

Wojciech Gawrych

mail: wojciech.gawrych@chopin.edu.pl

 

 Wiceprzewodniczący

 

Michał Przygoński

mail: michal.przygonski@chopin.edu.pl 

 

Sekretarz

Mateusz Banasiuk 

mail: mateusz.banasiuk@chopin.edu.pl

 


PRZEDSTAWICIELE WYDZIAŁÓW

Wydział I

Zofia Kiniorska – zofkiniorska@gmail.com 

Martyna Szymczak – martyna.szymczak@poczta.onet.pl 

 

Wydział II

Stanisław Łopuszyński – stachuser2@o2.pl 

Wiktoria Szczepkowska – wiktoria.szczepkowska@chopin.edu.pl 

 

Wydział III

Adam Mazurek – a.mazurekwiol@gmail.com 

Dariusz Dinh Thieu Quang – thieuquangdarius@gmail.com 

 

Wydział IV

Maria Janczewska – mery.janczewska@gmail.com 

Maria Kożewnikow – maria.kozewnikow@wp.pl 

 

Wydział V

Anita Anna Wasilewska – anita.wasilewska@chopin.edu.pl

Rafał Wróblewski – rafal.wroblewski@o2.pl 

 

Wydział VI

Diana Kuls – diana.kuls96@gmail.com 

Justyna Popiel – justyna.ellie@gmail.com 


KOORDYNATORZY 

Koordynator ds. wydarzeń wielkoformatowych:

Katarzyna Stasiewicz – stasiewiczowa@gmail.com 

Koordynator ds. organizacji imprez:

Aleksander Stachiewicz – alek.muflon@gmail.com 

 

Koordynator ds. ankietyzacji:

Krzysztof Ptak – krzysztof.m.ptak@gmail.com 

Koordynator ds. technologicznych:

Łukasz Zięba – l.zieba@wp.pl 

Koordynator ds. stypendialnych oraz bytowych:

Szymon Sobutkowski – szymonsobutka@gmail.com 

Koordynator ds. administracyjnych:

Karolina Silkina – karalina.silkina@chopin.edu.pl 


ostatnia modyfikacja: 11/01/2012