Skład Samorządu Studentów UMFC

Kontakt z samorządem:

mail: samorzad@chopin.edu.pl

fb: facebook.com/samorzadumfc/

 


Przewodniczący Zarządu Samorządu Studentów

Wojciech Gawrych

mail: wojciech.gawrych@stud.chopin.edu.pl

 

Wiceprzewodniczący

Mateusz Banasiuk 

mail: mateusz.banasiuk@stud.chopin.edu.pl

 

Sekretarz

Justyna Popiel 

mail: justyna.popiel@stud.chopin.edu.pl

Skarbnik

Barbara Tomaszewska

mail: barbara.tomaszewska@stud.chopin.edu.pl

 


PRZEDSTAWICIELE WYDZIAŁÓW

Wydział I

Zofia Kiniorska – zofkiniorska@gmail.com 

Julia Góra – julia.gora@stud.chopin.edu.pl

 

Wydział II

Katarzyna Szyska – katarzyna.szyszka@stud.chopin.edu.pl

Thomas Graf – thomas.graf@stud.chopin.edu.pl

 

Wydział III

Marta Skiba– marta.skiba@stud.chopin.edu.pl

 

Wydział IV

Maria Kożewnikow – maria.kozewnikow@stud.chopin.edu.pl

Jacek Ornafa – jacek.ornafa@stud.chopin.edu.pl 

 

Wydział V

Diana Kuls – diana.kuls@stud.chopin.edu.pl

Aleksandra Małyszek – aleksandra.malyszek@stud.chopin.edu.pl

 

Wydział VI

Agata Lenarczyk – agata.lenarczyk@stud.chopin.edu.pl

Krzysztof Janik – krzysztof.janik@stud.chopin.edu.pl


KOORDYNATORZY 

Weronika Wyka – Koordynator ds. integracji środowiska akademickiego

weronika.wyka@stud.chopin.edu.pl

 

Aleksander Stachiewicz ­­– Koordynator ds. integracji środowiska akademickiego

aleksander.stachiewicz@stud.chopin.edu.pl

 

Judyta Kluza – Koordynator ds. integracji środowiska akademickiego

judyta.kluza@stud.chopin.edu.pl

 

Kamila Tarnawska – Koordynator ds. artystyczno-kulturalnych

kamila.tarnawska@stud.chopin.edu.pl

 

Anna Urbanowicz – Koordynator ds. komunikacji akademickiej

anna.urbanowicz@stud.chopin.edu.pl 

 

Agata Partyka – Koordynator ds. studentów zagranicznych

agata.partyka@stud.chopin.edu.pl

 

Krzysztof Ptak  – Koordynator ds. technologicznych

krzysztof.ptak@stud.chopin.edu.pl

 

Anita Wasilewska – Koordynator ds. kół naukowych

anita.wasilewska@stud.chopin.edu.pl

 


ostatnia modyfikacja: 11/01/2012