Skład Samorządu Studentów UMFC

OFICJALNY ADRES MAILOWY
ZARZĄDU SAMORZĄDU STUDENTÓW:

samorzad(at)chopin.edu.pl

NUMER WEWNĘTRZNY DO BIURA ZARZĄDU (POK. 150B):

22 2789 316

 

SKŁAD ZSS UMFC:

PREZYDIUM

P.O. Przewodniczącej:
Julia Góra – julia.gora(at)stud.chopin.edu.pl

Wiceprzewodnicząca:

Wiktoria Ryńska – wiktoria.rynska(at)stud.chopin.edu.pl

Skarbnik:
Barbara Tomaszewska – barbara.tomaszewska(at)stud.chopin.edu.pl

Sekretarz:
Jacek Ornafa – jacek.ornafa(at)stud.chopin.edu.pl

 

PRZEDSTAWICIELE WYDZIAŁÓW

Wydział Kompozycji i Teorii Muzyki
Julia Góra – julia.gora(at)stud.chopin.edu.pl
Kamila Tarnawska – kamila.tarnawska(at)stud.chopin.edu.pl

Wydział Instrumentalny
Thomas Graf- thomas.graf(at)stud.chopin.edu.pl
Wiktoria Ryńska – wiktoria.rynska(at)stud.chopin.edu.pl
Marta Skiba – marta.skiba(at)stud.chopin.edu.pl

Wydział Wokalno-Aktorski
Maria Kożewnikow – maria.kozewnikow(at)stud.chopin.edu.pl
Jacek Ornafa – jacek.ornafa(at)stud.chopin.edu.pl

Wydział Dyrygentury i Wokalistyki Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki
Diana Kuls – diana.kuls(at)stud.chopin.edu.pl
Emilia Jankowska – emilia.jankowska(at)stud.chopin.edu.pl

Wydział Reżyserii Dźwięku
Agata Lenarczyk – agata.lenarczyk(at)stud.chopin.edu.pl
Krzysztof Janik – krzysztof.janik(at)stud.chopin.edu.pl

 

KOORDYNATORZY

Maria Janczewska – Koordynator ds. social media
maria.janczewska(at)stud.chopin.edu.pl

Zofia Kiniorska – Koordynator ds. administracyjnych
zofia.kiniorska(at)stud.chopin.edu.pl

Aleksandra Małyszek – Koordynator ds. social media
aleksandra.małyszek(at)stud.chopin.edu.pl

Agata Partyka – Koordynator  ds. studentów zagranicznych
agata.partyka(at)stud.chopin.edu.pl

Piotr Szonert – Koordynator ds. finansów
piotr.szonert(at)stud.chopin.edu.pl

Anna Urbanowicz – Koordynator ds. komunikacji społecznej
anna.urbanowicz(at)stud.chopin.edu.pl

 

 


ostatnia modyfikacja: 11/01/2012